Laserowe usuwanie tatuaży

Od wielu lat niektórzy z Nas skrywają przed bliskimi i światem „mroczne „ tajemnice :) . pewnie zastanawiacie się o czym ten krótki wstęp traktuje? Otóż moi Drodzy, mówimy o niechcianych tatuażach, które z różnych powodów stały się niezbyt trafionymi ozdobami Naszych ciał.
Podobno nie da się cofnąć czasu ? Ale czy na pewno? :)

Kto już trafił do naszego studia z tym drobnym „kłopotem” ten wie, że życie może być znowu piękne. Chcielibyśmy zaoferować wszystkim kompleksową pomoc w zakresie diagnostyki i usuwania niechcianego tatuażu albo dwóch :). Za pomocą lasera typu Q switch, możemy poprzez kilkukrotną ingerencję wiązką świetlną w wytatuowaną skórę doprowadzić do rozjaśnienia niechcianego tatuażu lub do jego usunięcia. Rozjaśniony lub usunięty tatuaż można zakryć ponownie nowym, pięknym wzorem :)

Opis zabiegu

Unikalność zabiegu laserem Q­switched polega na bardzo krótkich impulsach światła laserowego ingerującego  w głąb skóry. Dzięki temu, w trakcie usuwania tatuaży  działamy wyłącznie na barwnik, nie uszkadzając sóry otaczającej tatuaż. Dlatego laser ten nie pozostawia blizn  pozabiegowych, a czas rekonwalescencji jest wyjątkowo krótki. Druga tajemnica lasera q­ switched  to długość fali laserowej. Poprzez zastosowanie odpowiedniej długości fali możemy skutecznie i selektywnie pozbyć się  tatuaży w różnych kolorach. Zabieg należy powtarzać regularnie w równych odstępach czasu. Skuteczność działania lesera może być różna w zależności od rodzaju barwnika użytego do zrobienia wzoru, głębokości wbicia tuszu oraz indywidualnych cech każdego człowieka. W większości przypadków efekty są bardzo dobre. Możecie je obserwować śledząc galerię w dziale poświęconym usuwaniu tatuaży na naszej stronie lub facebooku :)